SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Ridklubben Udden

Måndag Röd 17.00
2024-02-26 14:00
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8: Vecka 9-12:
Lykke B. Tempo ÅB Tibra 
Livia R. Lukas Quicken Puzzel
Dixie J. Baylies ÅB ÅB
Iris E. Tibra Wille  Quicken
Freja S. Wille Baylies  Lukas 
Ester J. Moon Tempo Moon
Elise FN. Quicken ÅB Valle 
Elina K. Valle Moon Wille
Igenridning:  

Sigrid - Lukas

Hilda - Peana

 

Måndag Träningsgrupp 18.00
2024-02-26 13:59
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8:  Vecka 9-12:
TB Puzzel (v.4 - egen) ÅB Calle
NB Tempo ÅB Herzt 
Fia O. Chica Wille  Baylies
Ellen T. Moon Baylies Tempo
Vera L. Calle/Stella (välj själv v.4) ÅB Chica
Sanna J. ÅB Quicken Valle
Igenridning: Emilia E - Herzt    
Måndag träningsgrupp 19.00
2024-02-26 13:58
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8:  Vecka 9-12:
       
Clara J. Baylies ÅB Tempo
Ida S. Calle/Stella (välj själv v.4) Chica  Baylies
Sigrid H. Valle rider 17.00 Egen
Ebba K. Peana ÅB Stella
Johanna W. - Stella  Peana
Igenridning: v.4 - Nellie K - Wille

 

 

Måndag Vuxengrupp Blå 20.00
2024-02-26 13:57
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8:  Vecka 9-12:
Emilia BA. Chica Chica Chica 
Emma S. Puzzel (ÅB v. 4) ÅB Puzzel
Gudrun H. Calle ÅB Herzt
Annie J. Wille Wille Calle 
Ellen H. Tibra/Quicken (Välj själv v.4) ÅB Peana
Nellie K.   Peana Vesslan
Igenridning: V.4 - Hedda.P - Herzt 

Zavannah - Tempo

Boo - Valle

 

Lördag Röd 9.00
2024-02-24 08:03
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8:
Agnes S. Puzzel Herzt
Isabella W. Tempo Puzzel
Vilja S. Quicken Tempo
Liv H. Baylies Lukas 
Milla T. Peana ÅB
Tilde S. Moon Baylies
Kelly L.   Stella
Annie O.   Peana
Igenridning: Dixie - Valle  
Lördag Grön 10.00
2024-02-24 08:01
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8:
Alma A. Stella Stella
Annie O. Puzzel rider 9.00
Ella M. Tibra ÅB 
Kelly L. Tempo rider 9.00
Meja T. Peana Quicken
Signe F. Lukas ÅB
Thelma A. Wille Puzzel
Tuva Z. Herzt Lukas 
Meja L. Moon ÅB 
     
Igenridning:    
Lördag Vit 12.00
2024-02-24 08:00
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8:
Milton T. Quicken ÅB
Ines P. Valle Peana
Elis F. Wille Tibra
Lowa S. Baylies Stella
Michelle D. Vesslan ÅB
Stella G.  Tibra Moon
Isabelle K. Lukas Baylies 
Ellie A.  Moon Vesslan 
Katherine B.   Quicken
Inez N.   Valle 
Igenridning:    
Lördag Vit + 13.00
2024-02-24 07:59
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8:
Ella J. Stella ÅB
Amanda E. Tibra Stella
Cornelia S. Moon Baileys 
Eira L. Quicken Tibra
Elsa M. Vesslan Quicken
Ewelina H. Valle Borta v6-9 (moon)
Frida EK. Wille Lukas
Sigrid O. Peana Moon
Lykke A. Tempo Tempo
Stella P.  Lukas Valle
Igenridning:    
Fredag Stallvärdinneridning 19.00
2024-02-23 15:00
Namn: Vecka 8: V.6 V.7
Elise J. Hertz Lova- Peana Hertha- Valle
Tuva Sv. Tempo Isabell - Tempo Lilly- Peana
Tuva St. ÅB Agnes- Wille Tyra- Chica
Evelina L. Peana Molli- Hertz Lo- Moon
Boo Z. ÅB Lovisa - Stella Ella- ÅB
Isabelle Ö. Quicken Livia - Quicken Nova- Hertz
Samantha K. Zigge   Norah- Stella
Igenridning     Ylva- Tempo
Torsdag Grön 17.00
2024-02-22 14:38
Namn: Vecka 2-5: Vecka 6-9::
Adéle N. Valle Quicken/vesslan
Iris NS. Moon Lukas
Greta N. Baylies  Moon
Hilda L. Stella Peana 
Lauin L. Vesslan puzzel
Line C. Quicken Valle
Meja J. Wille Tibra
Lianna L.    Tempo 
     
     
Igenridning:    

 

Kommande aktiviteter
Inga aktiviteter inbokade
Nyheter från föreningen
RK Udden, 22/02 10:56 
RK Udden, 15/02 09:46 
RK Udden, 07/02 08:13 
RK Udden, 01/02 14:15 
 
Vi är en säker och trygg förening!
Sponsorer