SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Ridklubben Udden

Tisdag Grön + 17.00
2024-04-16 10:00
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8: Vecka 9-12: Vecka 13-16:
Tilda K. Peana Stella Lukas Moon
Melina FP. Baylies Quicken Tibra Tempo
Felicia K. Tibra Baylies Moon Lukas
Maja F. Moon Lukas Quicken Wille
Vera R. Valle Wille Peana Valle
Idun S. Lukas Tempo Valle Quicken
Asta S. Wille Valle Baylies Egen/Baylies
Julia HK. Vesslan Vesslan Stella Tibra
Igenridning:        
Tisdag Röd 18.00
2024-04-16 09:59
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8: Vecka 9-12: Vecka 13-16:
Agnes S. Lukas Moon Stella Moon
Stella G. Wille Quicken Tempo Valle
Ebba M. Tibra Wille Lukas  Quicken
Nellie H. Moon Baylies Valle Tibra
Alva S. Peana Tibra Puzzel Stella
Kerstin T. Quicken   Peana Baylies
Iris A. Stella   Quicken Tempo
Juni J. Baylies

 

Wille

Puzzel
Igenridning:  

Molly-stella 

lova - valle

 

 

Tisdag Gul 19.00
2024-04-16 09:58
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8: Vecka 9-12: Vecka 13-16:
Johanna W.     Peana Peana
Norah S. Quicken Tibra Wille Tempo
Alice BM. Valle Lukas Moon Quicken
Vilma E. Tempo Vesslan ÅB Stella
Molly H. Chica Herzt ÅB Herzt
Lova F. Vesslan Moon Vesslan  Lukas
Nellie L.   Tempo Stella Wille
         
Igenridning:        
Tisdag Träningsgrupp 20.00
2024-04-16 09:57
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8: Vecka 9-12: Vecka 13-16:
Maja P. Tempo Egen/herzt Egen/Tempo Egen/chica
Ayla P. Åb v. 4   Herzt  Wille
Ellen P. Herzt Tempo Calle/Baylies Chica/Herzt
Elin B. Puzzel baylies  Chica Puzzel
Samantha K. Stella Stella Wille Lukas
Saga H.  Chica Chica Puzzel Herzt
Igenridning:        
Måndag Röd 17.00
2024-04-15 14:00
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8: Vecka 9-12: Vecka 13-16:
Lykke B. Tempo ÅB Stella Lukas
Livia R. Lukas Quicken Puzzel Peana
Dixie J. Baylies ÅB Peana 

Wille

Iris E. Tibra Wille  Quicken Moon
Freja S. Wille Baylies  ÅB Baylies
Ester J. Moon Tempo Moon Valle
Elise FN. Quicken ÅB Valle  Stella
Elina K. Valle Moon Wille ÅB
Igenridning:  

Sigrid - Lukas

Hilda - Peana

 

 

Måndag Träningsgrupp 18.00
2024-04-15 13:59
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8:  Vecka 9-12: Vecka 13-16:
TB Puzzel (v.4 - egen) ÅB Calle ÅB
NB Tempo ÅB Herzt  Puzzel
       

Emilia  - 

Chica

Ellen T. Moon Baylies Tempo Wille
Vera L. Calle/Stella (välj själv v.4) ÅB Chica Baylies
Sanna J. ÅB Quicken Valle

Lukas 

 

Igenridning: Emilia E - Herzt      
Måndag träningsgrupp 19.00
2024-04-15 13:58
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8:  Vecka 9-12: Vecka 13-16:
         
Clara J. Baylies ÅB Tempo Tempo
Ida S. Calle/Stella (välj själv v.4) Chica  Baylies Chica
Sigrid H. Valle rider 17.00 Valle Stella
Ebba K. Peana ÅB Stella Puzzel
Agnes A.     Peana ÅB
Igenridning: v.4 - Nellie K - Wille

 

 

Emilia Wk - Wille

Måndag Vuxengrupp Blå 20.00
2024-04-15 13:57
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8:  Vecka 9-12: Vecka 13-16:
Emilia BA. Chica Chica Chica  Chica
Emma S. Puzzel (ÅB v. 4) ÅB Puzzel Egen 
Gudrun H. Calle ÅB Herzt Baylies
Annie J. Wille Wille Bortrest Herzt
Ellen H. Tibra/Quicken  ÅB Wille  
Nellie K.   Peana peana Lukas
Igenridning: V.4 - Hedda.P - Herzt 

Zavannah - Tempo

Boo - Valle

Linda K. - Tempo  
Lördag Röd 9.00
2024-04-13 08:03
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8: Vecka 9-12:  Vecka 15:
Agnes S. Puzzel Herzt Herzt/Moon Herzt
Isabella W. Tempo Puzzel Puzzel Puzzel
Vilja S. Quicken Tempo Baylies  Baylies
Liv H. Baylies Lukas  Tempo  Tibra
Milla T. Peana ÅB Chica  Chica
Tilde S. Moon Baylies Vesslan Valle
Kelly L.   Stella Stella Stella
Annie O.   Peana Lukas Lukas
Igenridning: Dixie - Valle      
Lördag Grön 10.00
2024-04-13 08:01
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8: vecka 9-12: Vecka 15:
Alma A. Stella Stella Peana  Chica
Ella J      Wille Tibra
Ella M. Tibra ÅB  Stella  Stella
Sigrid O.     Tempo Baylies
Meja T. Peana Quicken Moon  Moon
Signe F. Lukas ÅB Quicken Lukas
Thelma A. Wille Puzzel Puzzel Puzzel
Tuva Z. Herzt Lukas  Herzt Herzt
Meja L. Moon ÅB  Valle  Valle
         
Igenridning:        
Lördag Vit 12.00
2024-04-13 08:00
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8: Vecka 9-12: Vecka 15:
Milton T. Quicken ÅB Vesslan ÅB
Inez N.   Valle  Lukas Lukas
Elis F. Wille Tibra Quicken Calle
Katherine B.   Quicken Wille  Wille
Michelle D. Vesslan ÅB Tibra Stella
Stella G.  Tibra Moon Baileys Baileys
Isabelle K. Lukas Baylies  Moon Moon
Ellie A.  Moon Vesslan  Valle Valle
         
         
Igenridning:        
Lördag Vit + 13.00
2024-04-13 07:59
Namn: Vecka 2-4: Vecka 5-8: Vecka 9-12: Vecka 15:
Lowa S.     Puzzel Puzzel
Amanda E. Tibra Stella Tibra  ÅB
Cornelia S. Moon Baileys  Vesslan Tibra
Eira L. Quicken Tibra Valle Valle
Elsa M. Vesslan Quicken Baileys ÅB
Ewelina H. Valle Borta v6-9 (moon) Moon ÅB
Frida EK. Wille Lukas Peana Calle
Ines P.     Stella Stella
Lykke A. Tempo Tempo Wille Wille
Stella P.  Lukas Valle Quicken Moon
Igenridning:        
Fredag Stallvärdinneridning 19.00
2024-04-12 13:05
Namn: Vecka 16: V.17 V.15
Elise J.   Lova Hertha- Valle
Tuva Sv.   Isabell -  Lilly- Tibra
Tuva St.   Agnes-   Tyra- Chica
Evelina L.   Molli-  Lo- Moon
Boo Z.   Lovisa Ella- Calle
Isabelle Ö.   Livia Nova- Wille
Samantha K.     Norah- åb
Igenridning      
Igenridning      
Fredag Gul 18.00
2024-04-12 13:00
Namn Vecka 9-12: Vecka 
Tuva St. Valle  
Tuva Sv. Moon  
Elise J. Stella  
Evelina L. Baylies  
Isabell G. Calle  
Agnes D. Lucas  
Agnes A. Puzzel  
Ylva E. Chica  
Igenridning    
Fredag Grön 17.00
2024-04-12 13:00
Namn: Vecka 15-16: Vecka :
Alva H. Puzzel  
Ebba R. Stella (peana halt)

 

Ester F. Wille  
Felicia S. Åb(Valle)  
Hilma R. Moon(quicken halt)  
Juni H. Baylies  
Lill H. Lucas  
Olivia F. Åb(moon)  
Unn P.  Tibra  
     
Igenridning:    
Kommande aktiviteter
Inga aktiviteter inbokade
Nyheter från föreningen
RK Udden, 10/04 15:20 
RK Udden, 10/04 11:08 
RK Udden, 08/04 14:31 
RK Udden, 02/04 14:34 
 
Vi är en säker och trygg förening!
Sponsorer